Protector Injector v2.0

Tak tak, nowa wersja, nowa odsłona, nowy rozmiar, nowe wszystko, to wydanie z powodzeniem mogłoby mieć nazwę kodową „Nowy”.

Co się zmieniło? Otóż wszystko, strasząca czarna konsola została wymieniona na przyjazny dla oka interfejs graficzny, znaczne zmniejszenie rozmiaru i zawiłości kodu.

Powodem dla którego zrobiłem nowe wydanie jest wyraźny wzrost popytu na to narzędzie (przekroczył moje przewidywania), oraz chęć pokodzenia trochę w czymś innym niż Pascal i ANSI C (studia).

Jeżeli ktoś jeszcze żyje w nieświadomości, Protector Injector jest programem służącym do robienia w ch… aplikację „Opiekun Ucznia”. Dzięki niemu można bez hasła przełączyć się na konto nauczyciela, a wtedy – hulaj dusza piekła nie ma.

Pobierać!

(Uwagi, propozycje, skargi proszę składać w komentarzach, będę wdzięczny.)

[guest@itachi.pl:~]$
  Filip

  Ok, jak już się przełączyłem na tate to i tak nie moge zmienić ustawień dot. czasu spędzonego w internecie … Jak złamać hasło ?

  Kamil

  Programik smika zaje…. Dziekowa

  Marcin

  Wyłączysz Anty Opiekuna bo mój kumpel wariuje

  Marcin

  Jak zmodyfikowałeś optray?

  olesio

  Poprawiłem mały błąd w kodzie. Aktualna wersja loadera na: http://olesio.eu/optray

  olesio

  Witam. Napisze to samo co pod wersją 1.1. Jakby ktoś chciał, to uniwersalny loader dla programów „Opiekun Ucznia w Internecie” oraz Opiekuna Dziecka w Internecie” jest do pobrania z: http://www.mediafire.com/?t59k411w31w8tjc – wystarczy go uruchomić i jeżeli nie ma aktywnej ikony w trayu to program tak jak Protector Injector 2.0 wyszuka go w Rejestrze Windows i uruchomi (jeżeli to oczywiście możłiwe), a jeżeli proces jest aktywny do go „poprawi” 😉 w taki sposób jak zrobił to Le Quack, czyli po wybraniu użytkownika z pozycji menu pod poleceniem „Zmień Użytkownika:” blokada zostanie wyłączona. Mój loader testowałem na najnowszych wersjach demo „Opiekunów” dostepnych do pobrania z www producenta. A jakby ktoś pytał to napisałem go w Delphi pod WInApi. Pozdrawiam.

  Marcin

  Le Quack :
  C++ i WinApi

  Visual C++ czy Dev-C++ lub inne. I w jakim WinApi nie słyszałem o nim

  itachi

  C++ to język, to co wymieniłeś to są środowiska programistyczne do tego języka :P.

  WindowsAPI, wygoogluj.

  Marcin

  Jak zrobiłeś ten program w VB czy w Delphi 7 czy inaczej powiedz please

  itachi

  C++ i WinApi

  Michal

  A to działa na OPIEKUN DZIECKA W INTERNECIE?

  itachi

  Na 99,9% nie ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *